Zadej e-mail, pošlu Ti každý týden 1 tutovku!

Chceš zaslat tutovku?

Zadej email, na který chceš zaslat tip!

Vsadit u

Jan Kovář se do NHL neprokousal, v Plzni si však mnou ruce. Na extraligové poměry je to nadprůměrný útočník, což dokazuje okamžitě po svém návratu ze zámoří. Kovář zaznamenal v osmi zápasech devět kanadských bodů (5+4) a spolu s Gulašem vytvořili dvojici, která dokáže překonat jakoukoliv obranu. S Kovářem v týmu rostou i výkony jeho spoluhráčů a v sestavě s ním vyhráli Indiáni šest z osmi zápasů, vedoucímu Liberci přitom dali sedm branek, v pátek ztrapnili jedenácti góly poslední Pardubice. Další příjemný soupeře čeká Západočechy v neděli. Zlín projel sedm z osmi předešlých utkání a jeho obrana je v troskách. Berani inkasovali v posledních pěti kolech průměrně více než pět gól, pět jich dostali také v pátek ve Vítkovicích jen za třináct minut úvodní třetiny. Plzeň už vyhrála ve Zlíně první vzájemný duel (5:3) a uspěje i tentokrát.