Chceš posílat tutovky?

Zadej e-mail, pošlu Ti každý týden 1 tutovku!

Chceš zaslat tutovku?

Zadej email, na který chceš zaslat tip!

Vsadit u

Popravdě už si přesně nepamatuji, kdy jsem začal sázet, ale tuším, že to bylo někdy v zimě 2009. Nikdy jsem nebyl klasický sázkař, který sázel nekonečné plachty za pár korun a naivně věřil, že mu vyjde lístek s kurzem přes 1 000. Vlítl jsem na to pěkně zostra, sázel jsem za tisíce korun na jeden tiket. Ještě v létě téhož roku jsem měl na svém hráčském účtu o půl milionu korun více a to jsem měl počáteční vklad jen něco kolem 50 000 Kč. Byly to peníze, které jsem si mohl dovolit prohrát, protože už jsem měl v té době celkem slušně rozjetou stavební firmu.

Budu k vám upřímný, tehdy jsem byl přesvědčený o tom, že jsem měl pouze začátečnické štěstí. Jak se později ukázalo, nebylo tomu tak. Já vlastně nezažil žádný minusový rok a i když byly slabší, nebo prodělečné měsíce, na konci roku jsem byl vždy v plusu. Možná je to tím, že jsem vždy sázel s rozumem a zodpovědně. Pokud jste čekali, že jsem přišel o střechu nad hlavou, než jsem se naučil sázet, budu vás muset zklamat.

Pryč z ČR

V sázení se mi opravdu dařilo a tak jsem se přestěhoval do Španělska. Prvním důvodem byla mentalita českého národa, která už mě opravdu ubíjela, protože už jsem se nechtěl dívat na ty protáhlé, znechucené a závistivé obličeje. Druhým důvodem bylo mnohem krásnější a hlavně teplejší počasí. Čecháček by pověděl, že jsem si žil jako prase v žitě. Finančně jsem nestrádal, ale něco se se mnou dělo...

Asi po půl roce života v novém domově jsem si začal všímat, že i když jsem skotačil s partou kamarádů v centru Madridu, nebo trávil čas s těmi nejhezčími místními dívkami, měl jsem v hlavě jen sázení.  Nemyslel jsem na nic jiného. Potají jsem kontroloval výsledky a v myšlenkách vybíral další sázku. Sázení mě úplně pohltilo.

Došlo mi, že jsem propadl sázení. Svět jsem začal vnímat jinak. Přestaly mě bavit obyčejné věci. Bavilo mě jen sázení. Uvědomil jsem si, že mi sázení žere všechen čas a prostupuje do mých myšlenek. Doslova řídilo celý můj život. Peníze, které jsem vyhrával, mě vůbec netěšili a s kamarády a rodinou jsem se nestýkal. Nakonec mě přestalo bavit nahánět i ty baby. Sázel jsem od rána do večera jako blázen.

Musel jsem se změnit

Ani bych nespočítal, kolik jsem zažil bezesných nocí a kolik nervů a času mě sázení stálo. Neměl jsem potíže s tím, že bych prohrával peníze. Ničilo mě to, že jsem svoji vášeň k sázení nedokázal kontrolovat. Ujasnil jsem si, že takhle to dál nejde. Nebylo to jednoduché, ale podařilo se mi moji touhu sázet zkrotit. Dnes už nesázím od rána do večera ani nemám sázení plnou hlavu. Snažím se užívat si života, budovat firmu, trávit více času s rodinou a přítelkyní a radovat se z obyčejných věcí.

Důvod proč jsem spustil tento projekt, který nese mé jméno, je velmi prostý. Vím, jaké to je, když vás sázení pohltí. Moc dobře vím, kolik sežere času a nervů. A ani si nedokážu představit, jakou bezmoc musí zažívat ti, kteří ještě ke všemu prohrávají. Já sázím a vždy jsem sázel jen na ty hráče a týmy, které mám opravdu nastudované. Mít skvělý přehled je časově extrémně náročné. Pro spekulace a risk nemám pochopení. Buď chce člověk sázením vydělávat, nebo zbankrotovat. Nic mezi tím není. Hrát pro zábavu je ztráta času i peněz a kdo sází jen tak bez dostatečných znalostí, může hrát rovnou ruletu.

Sledujte moje tipy zdarma :)

Facebook
Twitter

Sdílet na

Facebook
Twitter

Provozovatelem stránky je Petr Dvořák, všechna práva vyhrazena