Chceš posílat tutovky?

Zadej e-mail, pošlu Ti každý týden 1 tutovku!

Chceš zaslat tutovku?

Zadej email, na který chceš zaslat tip!

Vsadit u

Dnes časně ráno, před čtvrtou hodinou ranní, mi na e-mail dorazila zpráva od fanouška Tomáše.

Předmět zprávy byl PROSÍM POMOC, JSEM V KONCÍCH a já věděl, že tohle nebude nic hezkého.

Tomáš prohrál celou svojí výplatu a k tomu ještě peníze, které si vypůjčil od známých. Věřil, že vyhraje zpět výplatu i něco navíc.

Prohodil jsem s ním pár písmenek a zjistil jsem, že tohle není poprvé, co se mu něco podobného přihodilo. Závislost nad tím vítězí více než pět dlouhých let, dluží kam se podívá, žena se s ním rozvedla a odešla od něj i s jeho pětiletým synem.

To mě dost rozesmutnilo. Smutek mě rychle přešel, když mě v dalším e-mailu požádal o půjčení peněz. Prý má super tip, že to určitě vyjde.

Víte, co je na tom všem to nejhorší? Že lidí, jako Tomáš, znám ve svém okolí více. Nenapravitelní hráči, kterým závislost ničí život. Místo, aby sázením vydělávali, tak mu totálně propadli.

Lidé si neuvědomují, že úspěšným sázkařem se nestanete přes noc. Sázkařem se nerodíte, tím se stáváte. Musíte milovat sport, hltat každou vteřinu sportovního klání, všímat si toho, čeho si ostatní nevšímají.

Ale to samozřejmě nestačí. Jsou to tisíce a tisíce hodin tvrdé dřiny, ze které vzejdete buď jako vítěz, nebo jako poražený. Nekonečně dlouhé noci, kdy nemůžete spát z nervů, protože ať děláte, co děláte, nic nevychází. Bojujete s vlastní psychikou, která není schopná akceptovat, že jste právě prohráli několikrát v řadě. Chcete všechno vyhrát zpět, nejlépe hned a co nejrychleji.

Dokážete si vůbec představit, jak silnou disciplínu a vůli musíte mít, aby vás sázení nesežralo stejně jako Tomáše? Myslíte si, že je sázení procházka růžovou zahradou? Že se dneska rozhodnete a zítra si budete užívat vydělané peníze na Bora-Bora?

Kurzové sázení je šílený byznys, kde 99% sázkařů živí sázkové kanceláře. Zbylé 1%, těch pár šťastlivců, to ale rozhodně nemá zadarmo. Nezáleží na tom, jestli ležíte od rána do večera v analýzách nebo máte spolehlivý zdroj. Za informace se platí.

Chápete, kam tím mířím? Úspěšným sázkařem se nestanete přes noc. Musíte obětovat hodně. Dnes už je to spíše o tom, že musíte mít dobré kontakty a zdroje. Když máte přístup k informacím, vyhráváte. Když ne, je celý sázkařský byznys proti vám.

Nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu vám to na rovinu. Pokud chcete sázením pravidelně vydělávat, dvakrát dobře si to rozmyslete. Jsou to slzy, krev a pot.

Tomášovi jsem nabídl, že když bude chtít, můžu sázet za něj a z vyhraných peněz může pomalu splácet dluhy. Poradil jsem mu, aby se na sázení úplně vykašlal a vyhledal odbornou pomoc a dal svůj život do kupy. Ale dá na mě? To ukáže až čas...

Lidi, nezahrávejte si se závislostí na sázení - neprohrajte svůj život. Vítězí jen ti nejsilnější. Ti, kteří mají zdroje nebo informace.

Petr

Facebook
Twitter

Sdílet na

Facebook
Twitter

Provozovatelem stránky je Petr Dvořák, všechna práva vyhrazena